Про нас

Ви є тут

«Весела Бджілка» - це інтернет-магазин різноманітних видів меду з натуральних пасік на території України.
 
Про користь натурального бджолиного меду знають всі, проте де знайти власне натуральний мед? Користь меду, який масово продають у магазинах і супермаркетах, викликає багато сумнівів. Звичайно, більшість виробників часто вказує, що продукт є штучним чи містить домішки. Тому частіше любителі натурального меду шукають його на ринках та приватних пасіках. Утім не завжди є можливість потрапити на ринок, та й як можна достовірно знати, що той мед, який ми купуємо на ринках, не містить цукрового сиропу або інших додаткових домішок? На жаль, і не в кожного з нас є знайомий пасічник чи змога їздити по регіонах і шукати натуральний мед.  
 
Саме тому ми створили цей інтернет-магазин, щоб Ви змогли швидко та зручно купити свіжий натуральний мед. Ми шукаємо невеликі пасіки у екологічних регіонах України,  збираємо для Вас свіжий мед і пропонуємо швидку та зручну доставку до Вашого дому. Ви економите свій час та можете бути впевнені в якості меду. В інтернет-магазині  «Весела Бджілка» Ви зможете замовити свій улюблений мед та спробувати нові види меду з різних куточків України.
 
На відміну від меду з магазинів та ринків, мед, який пропонує інтернет-магазин «Весела бджілка», – гарантовано натуральний, свіжий та не топлений, а отже,  зберігає всі свої корисні та лікувальні властивості. Ми отримуємо всю медову продукція безпосередньо з пасік і розфасовуємо у зручну тару. Ви можете бути впевнені, що купили той самий мед, що кожен пасічник дбайливо зібрав та, поділившись з Вами своїм урожаєм, залишив частинку собі, щоб їсти цілу зиму.
 
Мета магазину  «Весела Бджілка» – дати змогу кожному шанувальникові справжнього натурального меду придбати мед  не лише натуральний, якісний та свіжий, але й той різновид, який Ви не можете знайти в магазинах чи на ринках у своєму регіоні.
 
«Весела Бджілка» пропонує мед у зручній для транспортування пластиковій тарі, об’ємом 0,5л та 1л, а також у склі, об'ємом 0,25 л, та 0,5 л. Щоб знайти саме той  мед, який смакуватиме Вам, або спробувати відразу кілька різновидів меду, ми пропонуємо набір з 3-х  різних  видів продукту в тарі об'ємом 0,2 л.

Ми плануємо і надалі збільшувати наше коло співпраці з приватними пасіками та пасічниками. В майбутньому плануємо значно розширити асортимент меду, а також запропонувати мед у сотах чи інші продукти з меду. Слідкуйте за новинами на сайті та новими пропозиціями.