Каталог
Ваше замовлення

Оплата і доставка

Доставка по Україні:

При відправленні усі замовлення пакуємо у картонні коробки, що забезпечить отримання замовлення без ушкоджень. Доставку по Україні здійснює служба «Нова Пошта».
Ми співпрацюємо з компанією-перевізником «Нова пошта», оскільки вона має найбільшу кількість відділень у країні та найвищий рівень сервісу.
Відправку замовлень проводимо кожного робочого дня. При здійсненні та оплаті замовлення до 15.00 відправлення здійснюємо у другій половині поточного дня, а при здійсненні замовлення після 15.00 відправлення проводится в першій половині наступного дня, що слідує за днем оформлення та підтвердження замовлення.
 
Вартість доставки 
Якщо враховувати варість доставки в суму замовлення, вона складатиме 60 грн. незалежно від міста доставки.
Якщо Ви вибрали оплату доставки при отриманні, вартість  обраховується згідно з тарифами компанії-перевізника.
Розрахувати вартість доставки можна на сайті компанії «Нова пошта» за допомогою калькулятора.
Ви можете переглянути, де у Вашому місті є відділення «Нової пошти», тут.
Для отримання товару Вам необхідно прийти в офіс транспортної компанії у Вашому місті, назвати номер декларації (який ми повідомимо Вам після відправлення), пред'явити паспорт і оплатити послуги компанії-перевізника.
 
При здійсненні разового замовлення продукції на суму понад 1000 гривень доставка всього замовлення здійснюється безкоштовно. При здійсненні такого замовлення необхідно вказувати в заявці, що оплата буде проведена при отриманні товару – фахівці з доставки інтернет-магазину врахують цей момент при відправленні замовлення.     

Доставка по Києву:

Якщо Ви проживаєте у місті Києві, можливий самовивіз замовлення з центральної частини міста та оплата при отриманні.
Також можна замовити доставку кур’єром, варість доставки складає - 60 грн. незалежно від відстані в межах міста. 

Способи оплати

Безготівкова оплата. Замовлення можна оплатити миттєво на сайті платіжною картою VISA або MasterCard через сервіс прийому платежів в інтернеті liqpay.ua або через систему Приват 24 – платежі – по Україні.

Готівкова оплата. Оплата замовлення готівкою при його отриманні у відділенні "Нова Пошта" або при зустрічі у Києві. Ви можете переглянути замовлення перед його оплатою, щоб переконатися, чи товар є неушкодженим. Компанія-перевізник стягує додаткову комісію за пересилання грошей, що становить 20 грн. + 2% від суми замовлення але не менш ніж 15 грн. Вибравши цей варіант, Ви маєте оплатити доставку, вартість замовлення та комісію за пересилання коштів.