Каталог
Ваше замовлення

Мед "Липовий лісовий" 0,37 л.

Мед "Липовий лісовий" 0,37 л.
Деталі продукту
За походженням: Липовий
Дата вироблення: липень 2021 р.
Об’єм: 370 мл
Пакування: скляна банка

Цей вид меду має унікальне поєднання липового та лісового меду тому що був зібраний саме в момент цвітіння і липи і лісових квітів, а тому є особливо рідкісним. Завдяки різноманітності лісової сировини, в цьому меді накопичується особлива велика кількість вітамінів, серед яких А, В1, В2, С, К та Е.

Смак липового лісового меду трохи незвичний, має злегка терпкий присмак, але дуже запашний. Зрілий та насичений мед темно-бурштинового кольору. Процес кристалізації цього меду протікає повільно, в результаті маса стає неоднорідною з безліччю дрібних кристалів.  

Крім хорошого смаку та аромату цей продукт має ще ряд цілющих ефектів і саме липовий лісовий мед має потужний лікувальний ефект у випадку з простудними і іншими запальними захворюваннями. Це пояснюється підвищеним вмістом у складі продукту корисних ферментів, а також вітамінів В, К, Е, які надають антибактеріальний, протизапальний, жарознижуючий ефект, а також підвищують імунітет. Крім того, даний вид меду має яскраво виражений заспокійливий ефект.