Каталог
Ваше замовлення

Мед "Лавандовий" 0,37 л.

Мед "Лавандовий" 0,37 л.
Деталі продукту
За походженням: Квітковий
Дата вироблення: липень 2021 р.
Об’єм: 370 мл
Пакування: скляна банка

Колір цього меду змінюється: спочатку він як і інші види меду сформований в рідкій формі, з відтінком від жовтого до бежевого, але згодом відбувається досить швидка кристалізація завдяки своєму складу насиченості цукру, що призводить до утворення середніх та дрібних кристалів, а колір стає янтарним.

Мед лаванди містить численні мінеральні солі, включаючи марганець і залізо, і тому є корисним для дітей та підлітків, для людей похилого віку та для тих хто інтенсивно займається спортом. Перевага цього виду меду полягає в тому, що лавандовий мед багатий простими цурками, такими як фруктоза і глюкоза, і тому легко перетравлюється та готовий до використання для отримання швидкої енергії і для відновлення сил.

Лавандовий мед вбирає свої властивості від тієї ж лавандової рослини, і тому має ті ж заспокійливі властивості. Його можна застосовувати: при нервових розладах, при порушенні роботи шлунка і кишечника, при ревматизмі, при головних болях, при простудних захворюваннях. Також мед лаванди володіє антисептичними та бактерицидними властивостями, тому що це обумовлено наявністю великої частки ефірних масел.