Каталог
Ваше замовлення

Мед натуральний, Акацієвий ( урожай 2021 р.)

Мед натуральний, Акацієвий ( урожай 2021 р.)
Деталі продукту
За походженням: Квітковий
Дата вироблення: червень 2021 р.
Об’єм: 500 мл
Пакування: скляна банка

Акацієвий мед належить до одних з найкращих різновидів меду, а запашний аромат – візитна картка даного сорту меду. Мед світло-золотистого кольору, має гарні смакові якості і ніжний тонкий аромат цвіту акації. Смак дуже м`який і в міру солодкий. Єдиний із всіх сортів меду позбавлений легкої гірчинки. Кристалізація відбувається дуже повільно, майже рік зберігає рідкий стан.

Акацієвий мед містить велику кількість корисних речовин: біля 40 % фруктози і 36% глюкози. Фруктоза в кілька разів солодше цукру і легко засвоюється організмом, тому цей продукт рекомендується включити в раціон дитячого харчування та для діабетиків, і його можуть в необмеженій кількості вживати навіть ті, хто більшість часу дотримується суворих дієт. Мед акації – єдиний сорт, який містить мінімальну кількість пилку, тому в дуже рідкісних випадках викликає алергію.

Акацієвий мед є кращим протимікробним засобом, за допомогою якого можна очистити кишечник, шлунок, жовчну і ниркову системи. Також добре впливає на стан судин та роботу серця,  покращує склад крові і підвищує гемоглобін. Суміш меду з волоськими горіхами в рівних пропорціях покращує чоловічу силу.