Каталог
Ваше замовлення

Квіткове різнотрав’я з каштаном (урожай 2020 р.)

Квіткове різнотрав’я з каштаном (урожай 2020 р.)
Деталі продукту
За походженням: Квітковий
Дата вироблення: червень 2020 р.
Об’єм: 500 мл
Пакування: скляна банка
Ця пропозиція закінчується в:
Днів
Годин
Хвилин
Секунд

Мед з вмістом каштану не можна назвати найпопулярнішим з сортів, тому що цей мед має характерний присмак гіркуватості, якого позбавлені інші різновиди меду. Але в поєднання з квітковим різнотрав’ям цей смак перебивається, а корисні властивості залишаються. 

Колір меду з каштану їстівного варіюється від світло коричневого до темно-коричневого та має кремоподібну структуру та гіркувато-терпкий смак.

Користь каштанового меду полягає в його антибактеріальних властивостях. Якщо мед відомий як природний антибіотик, то даний сорт – найкращий з його представників в цьому питанні. Його можна застосовувати для лікування простудних захворювань та вірусів. Також цей мед корисний для серцево-судинної системи та шлунково-кишкового тракту, а про корисні властивості каштанового меду для чоловіків ходять справжні легенди.    

Однак, крім корисних властивостей, каштановий мед має і протипоказання. Перше і основне - індивідуальна непереносимість продуктів бджільництва. Тому щоб не завдавати шкоди своєму здоров’ю потрібно переконатись чи немає алергії на мед.