Каталог
Ваше замовлення

Карпатський високогірний (урожай 2021 р.)

Карпатський високогірний (урожай 2021 р.)
Деталі продукту
За походженням: Квітковий
Дата вироблення: липень 2021 р.
Об’єм: 500 мл
Пакування: скляна банка

Карпатський високогірний мед це надзвичайно цілющий продукт, який за кількістю лікувальних властивостей і корисних речовин лідирує серед всіх інших видів меду. Чисте гірське повітря та різноманітний склад квітів-медоносів (серед яких дуже велика кількість лікарських) найкращим чином впливають на корисні складові продукту, тому їх кількість перевищує хімічний склад поживних речовин в інших сортах. Цей вид меду містить велику кількість вітамінів (А, В1, В2, В6, С, РР, К, Е) і мінералів і якісно впливає практично на всі системи органів, має антибактеріальну, протизапальну та болезаспокійливу діями.

Мед насичено-бурштинового кольору має витончений смак, який відрізняється від будь-якого іншого виду меду, тому що виробляється бджолами з нектару квітів лісових дерев, чагарників і трав'янистих рослин.

Високогірний мед це рідкість для традиційних торгівельних мереж та ринків, але пасічникам з карпатського регіону все таки вдається в невеликих кількостях збирати цей мед. Тому цей мед може бути не тільки корисним, але і чудовим та оригінальним подарунком для рідних, друзів чи колег.