Каталог
Ваше замовлення

Акація з квітковим різнотрав’ям (урожай 2021 р.)

Акація з квітковим різнотрав’ям (урожай 2021 р.)
Деталі продукту
За походженням: Акацієвий
Дата вироблення: червень 2021 р.
Об’єм: 500 мл
Пакування: скляна банка

Цей вид меду має приємний та легкий смак акації що поєднується з весняним різнотрав’ям. Враховуючи що весняне різнотрав’я є найбагатше своїми біологічно-активними речовинами, а акація має великий вміст фруктози – цей мед легше засвоюється організмом в порівнянні з іншими сортами меду. Фруктоза в кілька разів солодше цукру і легко засвоюється організмом, тому цей продукт рекомендується включити в раціон дитячого харчування та для діабетиків, і його можуть в необмеженій кількості вживати навіть ті, хто більшість часу дотримується суворих дієт. Мед акації – єдиний сорт, який містить мінімальну кількість пилку, тому в дуже рідкісних випадках викликає алергію. 

Мед світло-золотистого кольору, має гарні смакові якості і ніжний тонкий аромат цвіту акації. Смак дуже м`який і в міру солодкий. Єдиний із всіх сортів меду позбавлений легкої гірчинки.

Враховуючи перевагу акації в цьому сорті меду він є кращим протимікробним засобом, за допомогою якого можна очистити кишечник, шлунок, жовчну і ниркову системи. Також добре впливає на стан судин та роботу серця, покращує склад крові і підвищує гемоглобін.