Цьогорічна зима виявилася дуже нетиповою для України і погода за нашими вікнами скоріше нагадує березень, ніж січень, однак рекомендуємо не втрачати пильності та продовжувати укріплювати імунітет, адже профілактика завжди краща від лікування.

Допоможе в цьому унікальний продукт - чемпіон з вмісту вітамінів та мікроелементів! Як ви вже здогадалися мова йде про МЕД:) Фітонциди, природні цукри, вітаміни групи В, марганець, залізо, природні кислоти, мінеральні речовини та багато іншого – мало який продукт має настільки ж багатогранний збалансований хімічний склад як мед.

В асортименті Інтернет-магазину "ВЕСЕЛА БДЖІЛКА" є декілька видів меду, який зібраний з найрізноманітніших рослин карпатського регіону, що вигідно вирізняється своїми лікувальними та поживними властивостями з-поміж інших сортів меду: https://happybee.com.ua/s-blin-zakarpatska-oblasthttps://happybee.com.ua/s-tuholka-lvvska-oblasthttps://happybee.com.ua/s-lova-vano-frankvska-oblast

А якщо ви придбаєте будь-який медовий набір – то стовідсотково зможете урізноманітнити профілактичний раціон, адже до складу подарункових наборів входять 3 різні сорти меду унікальних за своїм складом та смаковими властивостями: https://happybee.com.ua/…/podarunkovij-nabr-medu-karpatske-…https://happybee.com.ua/…/podarunkovij-nabr-medu-dlya-gurma…https://happybee.com.ua/…/podarunkovij-nabr-medu-medove-aso…

Вживаючи мед, ми підтримуємо імунітет і отримуємо задоволення одночасно. Тому ми радимо своїм рідним, знайомим, колегам і звісно ж вам, наші дорогі: вживайте цей корисний продукт щодня заради власного здоров’я!