Каталог
Ваше замовлення

Корисно знати

11 Oct 8 причин щоденного вживання меду
0 4286
Хороші лікарі часто пропонують замінити цукор на мед і недарма. Цей продукт унікальний по наявності корисних властивостей – мед покращує самопочуття, дарує красоту і підтримує молодість. А тепер навед..
01 Jun Який мед краще: свіжий чи вистояний?
0 4916
Дуже багато людей при купівлі надають перевагу рідкому меду, який щойно був викачаний із бджолиних сот, гарно тягнеться та складається в своєрідну «медову гірку» при переливанні. Беззаперечно, що свіж..
10 Sep Кристалізація меду
0 7480
Шановні друзі! Час від часу виникають дискусії який мед краще: рідкий чи кристалізований. Одразу скажемо — кристалізація є нормальним процесом, якщо виробництво та зберігання меду відбувається без пор..
15 Oct Що таке падевий мед?
0 11948
Той факт, що бджоли роблять мед з нектару квітів ні для кого не секрет. Проте, ще досі мало хто знає про унікальний вид меду - падевий. На відміну від квіткового меду, який бджоли збирають з нектару к..
15 Oct Використання меду в якості енергетичного продукту
0 2946
Досить часто, люди прагнуть підвищити свій тонус та активність за допомогою різноманітних засобів, серед яких далеко не останнє місце займають так звані «енергетичні напої». Як правило, такі напої є д..
15 Oct В якій тарі краще за все зберігати мед
0 5331
Довговічні продукти насправді існують, і мед є одним із таких продуктів, який не втрачає свої корисні властивості роками, звичайно при правильному його зберіганні. Через особливий склад меду: мало вод..
04 Oct Чи псується мед?
0 13
Ми всі любимо свіжий мед, з його неповторним ароматом і тягучою структурою. Існує загально прийнята думка, що лише свіжі продукти приносять нам користь і здоров'я. Це все правда, от тільки зовсім не с..
20 Sep 10 геніальних порад з використання меду
0 4947
10 геніальних порад з використання меду не за прямим призначенням«Мед якщо є, то його відразу немає» - таємницю його стрімкого зникнення не зміг розгадати навіть найголовніший ласун Вінні-Пух, але ми ..
20 Sep Чи варто давати мед дітям
0 12424
Всі, без виключення, батьки бажають, щоб їхня дитина була здоровою та отримувала достатню кількість корисних речовин. Адже, дитячий організм росте і потребує велику не лише певну кількість білків, жир..
20 Sep Як правильно вживати мед?
0 13
Отже, Ви вже знаєте, наскільки корисний і цілющий натуральний мед. Напевно, кожен має свій улюблений рецепт чи спосіб його вживати. Звичайно, і ми полюбляємо мед і рекомендуємо смакувати його регулярн..
20 Sep Лікувальні властивості меду
0 20227
Властивості медуЗдається ні для кого не буде новиною, що мед – це не лише надзвичайно смачно, а ще й корисно для здоров`я. Проте не всім відомо про безліч корисних і лікувальних властивостей меду.Мед ..
20 Sep Чи справді мед кращий за цукор?
0 12
Якщо зазирнути до будь-якої кухні, всюди ми побачимо продукти першої необхідності: сіль, цукор та перець. Ми часто вживаємо цукор до ранкової кави чи чаю, вівсянки чи будь-яких інших солодких страв. Ц..
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)