Каталог
Ваше замовлення

happybee-info

11 Oct 8 причин щоденного вживання меду
0 4286
Хороші лікарі часто пропонують замінити цукор на мед і недарма. Цей продукт унікальний по наявності корисних властивостей – мед покращує самопочуття, дарує красоту і підтримує молодість. А тепер навед..
01 Jun Який мед краще: свіжий чи вистояний?
0 5102
Дуже багато людей при купівлі надають перевагу рідкому меду, який щойно був викачаний із бджолиних сот, гарно тягнеться та складається в своєрідну «медову гірку» при переливанні. Беззаперечно, що свіж..
10 Sep Кристалізація меду
0 7480
Шановні друзі! Час від часу виникають дискусії який мед краще: рідкий чи кристалізований. Одразу скажемо — кристалізація є нормальним процесом, якщо виробництво та зберігання меду відбувається без пор..
10 Sep Кристалізація меду
0 2676
Шановні друзі! Час від часу виникають дискусії який мед краще: рідкий чи кристалізований. Одразу скажемо — кристалізація є нормальним процесом, якщо виробництво та зберігання меду відбувається без пор..
11 Aug Користь від вживання меду
0 1248
Не дивлячись, що на дворі ще спекотні літні дні і більшість українців поки не задумуються про вживання меду для підвищення імунітету – ми продовжуємо вас знайомити з корисними властивостями цього чудо..
21 Jan Дбаємо про імунітет
0 885
Цьогорічна зима виявилася дуже нетиповою для України і погода за нашими вікнами скоріше нагадує березень, ніж січень, однак рекомендуємо не втрачати пильності та продовжувати укріплювати імунітет, адж..
13 Jan Медова дієта - чудовий спосіб відновлення організму після Свят
happybee 0 1739
Сумний і незаперечний факт: свята призводять до застіль, а гуляння, на жаль, до зайвих кілограмів. Тому після закінчення свят багато хто з нас приходить в жах, подивившись на себе в дзеркало або здога..
15 Oct Що таке падевий мед?
0 12810
Той факт, що бджоли роблять мед з нектару квітів ні для кого не секрет. Проте, ще досі мало хто знає про унікальний вид меду - падевий. На відміну від квіткового меду, який бджоли збирають з нектару к..
15 Oct Використання меду в якості енергетичного продукту
0 3070
Досить часто, люди прагнуть підвищити свій тонус та активність за допомогою різноманітних засобів, серед яких далеко не останнє місце займають так звані «енергетичні напої». Як правило, такі напої є д..
15 Oct В якій тарі краще за все зберігати мед
0 5563
Довговічні продукти насправді існують, і мед є одним із таких продуктів, який не втрачає свої корисні властивості роками, звичайно при правильному його зберіганні. Через особливий склад меду: мало вод..
04 Oct Чи псується мед?
0 13
Ми всі любимо свіжий мед, з його неповторним ароматом і тягучою структурою. Існує загально прийнята думка, що лише свіжі продукти приносять нам користь і здоров'я. Це все правда, от тільки зовсім не с..
20 Sep 10 геніальних порад з використання меду
0 4947
10 геніальних порад з використання меду не за прямим призначенням«Мед якщо є, то його відразу немає» - таємницю його стрімкого зникнення не зміг розгадати навіть найголовніший ласун Вінні-Пух, але ми ..
Показано з 1 по 12 із 18 (2 сторінок)