Каталог
Ваше замовлення

happybee-info

21 Jan Дбаємо про імунітет
0 155
Цьогорічна зима виявилася дуже нетиповою для України і погода за нашими вікнами скоріше нагадує березень, ніж січень, однак рекомендуємо не втрачати пильності та продовжувати укріплювати імунітет, адж..
13 Jan Медова дієта - чудовий спосіб відновлення організму після Свят
happybee 0 190
Сумний і незаперечний факт: свята призводять до застіль, а гуляння, на жаль, до зайвих кілограмів. Тому після закінчення свят багато хто з нас приходить в жах, подивившись на себе в дзеркало або здога..
15 Oct Що таке падевий мед?
0 945
Той факт, що бджоли роблять мед з нектару квітів ні для кого не секрет. Проте, ще досі мало хто знає про унікальний вид меду - падевий. На відміну від квіткового меду, який бджоли збирають з нектару к..
15 Oct Використання меду в якості енергетичного продукту
0 315
Досить часто, люди прагнуть підвищити свій тонус та активність за допомогою різноманітних засобів, серед яких далеко не останнє місце займають так звані «енергетичні напої». Як правило, такі напої є д..
15 Oct В якій тарі краще за все зберігати мед
0 369
Довговічні продукти насправді існують, і мед є одним із таких продуктів, який не втрачає свої корисні властивості роками, звичайно при правильному його зберіганні. Через особливий склад меду: мало вод..
04 Oct Чи псується мед?
0 13
Ми всі любимо свіжий мед, з його неповторним ароматом і тягучою структурою. Існує загально прийнята думка, що лише свіжі продукти приносять нам користь і здоров'я. Це все правда, от тільки зовсім не с..
20 Sep 10 геніальних порад з використання меду
0 449
10 геніальних порад з використання меду не за прямим призначенням«Мед якщо є, то його відразу немає» - таємницю його стрімкого зникнення не зміг розгадати навіть найголовніший ласун Вінні-Пух, але ми ..
20 Sep Чи варто давати мед дітям
0 424
Всі, без виключення, батьки бажають, щоб їхня дитина була здоровою та отримувала достатню кількість корисних речовин. Адже, дитячий організм росте і потребує велику не лише певну кількість білків, жир..
20 Sep Як правильно вживати мед?
0 13
Отже, Ви вже знаєте, наскільки корисний і цілющий натуральний мед. Напевно, кожен має свій улюблений рецепт чи спосіб його вживати. Звичайно, і ми полюбляємо мед і рекомендуємо смакувати його регулярн..
20 Sep Лікувальні властивості меду
0 448
Властивості медуЗдається ні для кого не буде новиною, що мед – це не лише надзвичайно смачно, а ще й корисно для здоров`я. Проте не всім відомо про безліч корисних і лікувальних властивостей меду.Мед ..
20 Sep Чи справді мед кращий за цукор?
0 12
Якщо зазирнути до будь-якої кухні, всюди ми побачимо продукти першої необхідності: сіль, цукор та перець. Ми часто вживаємо цукор до ранкової кави чи чаю, вівсянки чи будь-яких інших солодких страв. Ц..
14 Aug Вітання з святом Медового Спасу
0 195
Інтернет-магазин "Весела Бджілка" щиро вітає всіх поціновувачів з святом Медового спасу та повідомляє про розширення асортименту нашої продукції тому в цьому медовому сезоні Ви маєте змогу потішити се..
Показано з 1 по 12 із 13 (2 сторінок)