Каталог
Ваше замовлення

Про нас

«Весела Бджілка» - це інтернет-магазин виключно натурального меду з натуральних пасік, що розташовані в екологічно чистих регіонах України.

Про користь натурального бджолиного меду знають всі, проте де знайти власне натуральний мед? Користь меду, який масово продають у магазинах і супермаркетах, викликає багато сумнівів. Звичайно, більшість виробників часто вказує, що продукт є штучним чи містить домішки. Тому частіше любителі натурального меду шукають його на ринках та приватних пасіках. Утім не завжди є можливість потрапити на ринок, та й як можна достовірно знати, що той мед, який ми купуємо на ринках, не містить цукрового сиропу або інших додаткових домішок? На жаль, і не в кожного з нас є знайомий пасічник чи змога їздити по регіонах і шукати натуральний мед. 

Саме тому ми створили цей спеціалізований інтернет-магазин, щоб Ви змогли швидко та зручно купити свіжий натуральний мед. Ми шукаємо невеликі пасіки у екологічних регіонах України,  збираємо для Вас свіжий мед і пропонуємо швидку та зручну доставку до Вашого дому. Ви економите свій час та можете бути впевнені в якості меду. В інтернет-магазині «Весела Бджілка» Ви зможете замовити свій улюблений мед та спробувати нові сорти меду з різних куточків України.

На відміну від меду з магазинів та ринків, мед, який пропонує інтернет-магазин «Весела бджілка», – гарантовано натуральний, свіжий та не топлений, а отже,  зберігає всі свої корисні та лікувальні властивості. Ми отримуємо всю медову продукцію безпосередньо з пасік і розфасовуємо у зручну тару. Ви можете бути впевнені, що купили той самий мед, що кожен пасічник дбайливо зібрав та поділився з Вами своїм урожаєм, залишивши частинку такого ж якісного продукту для себе, щоб насолоджуватись ним цілу зиму.

Мета магазину  «Весела Бджілка» – дати змогу кожному шанувальникові справжнього натурального меду придбати не лише натуральний, якісний та свіжий мед, але й той різновид, який Ви не можете знайти в магазинах чи на ринках у своєму регіоні.

«Весела Бджілка» пропонує мед у скляній тарі, об'ємом 0,5 л., яка оптимально підходить для зберігання меду та дозволяє зберегти його цілющі та смакові властивості протягом дуже тривалого часу. Щоб знайти саме той  мед, який смакуватиме Вам, або спробувати відразу кілька різновидів меду, ми пропонуємо набір з 3-х  різних  видів продукту в тарі об'ємом 0,28 л.

Ми плануємо і надалі збільшувати наше коло співпраці з приватними пасіками та пасічниками. В майбутньому плануємо значно розширити асортимент меду, а також запропонувати мед у сотах чи інші продукти з меду. Слідкуйте за новинами на сайті та новими пропозиціями.