Весела бджілка — Фаворит Споживачів 2016 у категорії «Мед»

Ви є тут

Хочемо поділитися традиційно приємними новинами. Вже втретє поспіль «Весела Бджілка» отримує відзнаку у конкурсі торгових марок «Фаворити Успіху».

За результатами дослідження споживчих уподобань, яке проводилося протягом 2016 року в рамках щорічного конкурсу «Фаворити Успіху» в Україні, торгові марки вашої компанії посіли перше місце в народному рейтингу суспільної довіри. Результати опитування були опубліковані за посиланнями нижче, у відповідних категоріях товарів і послуг, та відображають думку небайдужих споживачів:
Мед — 1 місце: Весела бджілка, 2: Чумак, 3: Медогори

Сумарно протягом 2016 року було опитувано 38419 респондентів з усіх регіонів України за виключенням Криму та окупованих частин Донбасу (статистика). Аудит результатів опитування проводять маркетингова дослідницька компанія InMind і Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).

Рейтинг торгових марок, що складається в рамках конкурсу «Фаворити Успіху», є повністю некомерційним і їм можна вільно скористатися з будь яких некомерційних (нерекламних) цілей. Наприклад, інформувати громадськість про факт лідерства бренду в прес-релізах, новинах, документациях і т.д., з посиланням на джерело даних.

 
 

Коротка довідка

Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» з 2003 року проводить щорічні рейтингові дослідження з метою визначення найкращих, найбільш затребуваних торгових марок товарів та послуг, а також найбільш яскравих представників вітчизняного шоу-бізнесу. У публічному рейтингу беруть участь всі без винятку торгові марки, що офіційно присутні на ринку у відповідних категоріях свого профілю.

Переможці конкурсу визначаються за підсумками народного голосування, за участю трьох респондентських груп: Експертного Журі (професійних галузевих фахівців свого профилю), Журі Успішних Людей (публічних і відомих людей України, знаменитостей) та безпосередніх споживачів, які вказують свої персональні уподобання, діляться думками, особистим досвідом і рекомендаціями в Інтернеті на FAVOR.com.ua.