Весела бджілка — Абсолютний Фаворит Успіху 2015 у категорії «Мед»

Ви є тут

Хочемо поділитися несподіваними приємними новинами. 
Вже вдруге поспіль «Весела Бджілка» отримує відзнаку у конкурсі торгових марок «Фаворити Успіху». За результатами незалежного рейтингового дослідження споживчих уподобань 2015 року «Весела бджілка» отримала відзнаку Абсолютний Фаворит Успіху – 2015. 
Ми щиро вдячні нашим споживачам за гарні відгуки, довіру та лояльність.  Ми як і завжди дбаємо про якісь нашого меду і надзвичайно раді, що наші споживачі це оцінили. 
Продовуємо розпродувати минулорічні запаси та сподіваємося на сухе та соняне літо, щоб зібрати гарний урожай меду.
 

Коротка довідка

Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» з 2003 року проводить щорічні рейтингові дослідження з метою визначення найкращих, найбільш затребуваних торгових марок товарів та послуг, а також найбільш яскравих представників вітчизняного шоу-бізнесу. У публічному рейтингу беруть участь всі без винятку торгові марки, що офіційно присутні на ринку у відповідних категоріях свого профілю.

Переможці конкурсу визначаються за підсумками народного голосування, за участю трьох респондентських груп: Експертного Журі (професійних галузевих фахівців свого профилю), Журі Успішних Людей (публічних і відомих людей України, знаменитостей) та безпосередніх споживачів, які вказують свої персональні уподобання, діляться думками, особистим досвідом і рекомендаціями в Інтернеті на FAVOR.com.ua.