Початок продажу меду нового урожаю (2017 р.)

Ви є тут

Вітаємо всіх з святом Медового Спасу та раді повідомити, що з сьогоднішнього дня інтернет-магазин «Весела бджілка», який об’єднує кращі пасіки з різних регіонів України починає свою повноцінну роботу та відкриває новий медовий сезон 2017 року де Ви та Ваші друзі можете придбати різні сорти якісного меду.

Давні українці вважали мед священною їжею, а бджіл називали «божими мухами», і у кожній українській хаті здавна мало бути багато меду, тому що жодна подія в житті сім’ї не обходилась без цього запашного та цілющого продукту.

На жаль, цей рік видався для українських пасічників одним із самих найважчих за останні 15 років по збору урожаю через різні природні чинники (велика втрата пасічниками бджолосімей, особливо в карпатському регіоні, весняні заморозки, відносно холодні червень та липень). Однак наша компанія зуміла в цих непростих умовах не тільки забезпечити стабільні поставки меду, але порівняно з минулим роком розширити асортимент і на сьогодні для реалізації в нашому інтернет-магазині доступні 7 сортів запашного меду урожаю 2017 року: карпатський високогірний, карпатський квітковий, акацієвий, липовий, квітковий (різнотрав’я), гречаний та соняшниково-буркуновий, очікується поступлення соняшниково-гречаного.

Ще одним нововведенням ТОВ «Весела бджілка» в цьому році є те, що Компанія прийняла рішення здійснювати реалізацію меду виключно в скляній тарі та відійти від реалізації меду в пластиковому посуді, який може бути не зовсім корисним для зберігання органічних продуктів. Сподіваємось що кожен на свій смак та вподобання підбере для себе та своєї родини найкращий мед, а ми будемо раді співпраці з кожним відвідувачем нашого інтернет-магазину.

Також хочемо повідомити про дію акції: всі поціновувачі меду, які до 1 вересня зроблять замовлення 2 і більше баночок меду в інтернет-магазині «Весела бджілка» доставка даного замовлення буде абсолютно безкоштовною.