Пасіки

Ви є тут

Мед для Вас ми шукаємо в різноманітних регіонах України, на маленьких приватних пасіках та господарствах. Ми співпрацюємо з бджолярами, які мають великій досвід і люблять свою справу, сумлінно та на совість збирають пахучий мед у екологічно чистих закутках України. Придбавши мед «Весела бджілка», Ви можете бути певними – це свіжий та природний мед, зібраний для Вас професіоналами своєї справи та ентузіастами, людьми, для яких це щоденна робота й улюблене хобі.

Ви можете детальніше дізнатися про кожного пасічника, який збирає для Вас мед, а також кілька фактів про пасіку чи особливості медозбору.

Одеська пасіка

Пасіка розташована в мальовничій місцевості с. Дубове в долині річки Ягорлик. Це прикордонне село, що межує з Молдовою, а отже і мед, що тут збирається наполовину з території заповідника «Ягорлик», розташованого на території Придністровської Молдовської Республіки.

Іван Миколайович Каленик почав займатися бджільництвом в 1998 році і ось вже 15 років займається своєю улюбленою справою разом з родиною. Зараз пасіка вже налічує 110 вуликів і залежно від кліматичних умов за медозбірний сезон тут збирають від 2 до 4 тон меду. Сезон триває з кінця лютого до кінця жовтня, медозбір триває з червня по серпень.

Мед є сумішшю українського і молдовського нектару, а оскільки збирається з рослинності заповідника то повністю відсутні негативні фактори будь-якого промислового чи транспортного впливу на місцеву флору. Регіон багатий на лугові рослини, соняшник та ріпак. От тому переважно мед збирають з акації, буркуну (донник), різнотрав'я, соняшнику та ріпаку. 

Купити мед з цієї пасіки >>

Пасіка МЕDОГОРИ

Пасіка Медогори знаходиться в самому серці Карпат на висоті 750 м над рівнем моря у Сколівському районі на межі Львівщини та Закарпаття. Сюди весна приходить на 4 тижні пізніше, проте тут цілу весну, літо та осінь безперервно цвітуть квіти. Цей квітковий килим щотижня плавно змінює свої барви і висоту.

Пасічник Андрій Зазуляк організував пасіку 51 сім'ї карпатської породи. Вулики багатокорпусні полістирольні. Здобули досвід за кордоном на пасіці, а цього року заснували свою пасіку. Сам будучи львів’янином ціле літо проводить в карпатах на пасіці, часто разом з сином.

Мед - майський з первоцвіту, літнє різнотрав'я, лісовий і падевий.

Лісова пасіка

Пасіка розташована в Чорному лісі поблизу села Старий Лисецьна Івано-Франківщині. Іван Іванович пасікою займається понад 40 років та має вулики на різних точках, тому в один період може представити різні види меду. Допомагає бджоляреві Оксана Іванівна, викладач основ здоров’я. Оксана Іванівна замайтсьяпасікою займається понад 10 років, проте крім меду меду на пасіці збирає пилок, пергу, гемогенат трутнів, маточне молочко, прополіс.

Медозбірний сезон залежно від погоди може тривати з травня і аж до вересня. Розміщення пасіки дозволяє бджолам впродовж цілого літа знаходити медоноси на сусідніх лугах чи лісової флори. Прикарпаття багате на різнотрав'я, тому мед поліфлорний, що підвищує його лікувальні властивості.  

Пасіка стоїть у лісі, де бджоли мають достатнього затінку, а також великий вибір лісових трав для медозбору. Саме тому мед з цієї пасіки виходить дуже різноманітним із суміші лісових та луговим трав. Родзинкою цієї пасіки є мед з паддю, що дуже цінується завдяки своїм лікувальним властивостям, а також є досить рідкісним явищем.

Купити мед з цієї пасіки >>

Козацька пасіка

Розташована неподалік міста Ромни, що на Сумщині, на правому березі ріки Сула, за 100 км від обласного центру. На околицях розташувались дві пам’ятки садово-паркового мистецтва, включені до природно-заповідних фондів, – Пивний ліс та Огньовщина. 
Вадим Вікторович займається бджільництвом уже 20 років, стільки ж років існує і його пасіка. Зараз пасіка налічує понад 80 вуликів, порода бджіл  – українська степова.
Результати медозбору щороку дуже різні, вирішальними факторами є погода та медоноси. Сезон медозбору  триває переважно з травня по липень. Часом може затягнутися до кінця вересня, якщо є пізня гречка.
Оскільки пасіка розташована у лісі, тут відбувається медозбір в основному акації та липи. А от на період цвітіння гречки вулики для медозбору перевозять у поле. Завдяки особливостям помірного клімату Центральної України тут збирають зрілий та насичений мед.

Поліська пасіка

Пасіка розташована у мальовничому куточку Полісся – в смт. Талалаївка, що славиться своїм лісопарком. Талалаївський парк — пам'ятка садово-паркового мистецтва (з 1972 року), тут росте понад 100 видів дерев і чагарників.

Іван Тарасенко – бджоляр зі стажем, уже 35 років він присвятив розведенню бджіл. Свою пасіку він заснував у 1978 році, зробивши перші 2 вулики. Зараз на пасіці Івана Тарасенка вже 60 вуликів, які в найкращий медоносний сезон приносять 4 тонни запашного меду.

Цікаво, що пасіка має не один вид бджіл: є тут бджоли карпатські, бакфастські, а також перше покоління кавказьких бджіл (сіро-чорні).

Оскільки навколо пасіки в основному лісиста місцевість, тому переважає медозбір з липи та акації, проте є також мед гречаний та соняшниковий. Сезон медозбору на Чернігівщині відносно короткий – з середини червня до кінця липня. У серпні вулики вже готують до зимування.

Купити мед з цієї пасіки >>

Купити мед з обраної пасіки легко. Треба лише перейти за посиланням >>

 

Надалі ми плануємо розширити список регіонів та відкриті до співпраці.

Якщо Ви пасічник і зацікавлені долучитися до нашої команди, просимо перейти в розділ "Пасічникам